תפריט

מי אנחנו

מרכבה הסעים הינה חברה משפחתית אשר נוסדה בשנת 1982 וכיום, הינה מהמובילות בענף ההסעים בארץ. החברה מספקת שירותי הסעים מתקדמים לחברות, מפעלים ומוסדות, הסעות תלמידים, טיולים, סיורים, הסעות נכים, הסעות לאירועים ועוד. מרכבה הינה בעלת צי גדול של אוטובוסים חדישים, מיניבוסים, מידיבוסים, אוטובוסים זעירים, רכבי מעלונים להסעת נכים ומוניות.

משרדיה הראשיים של מרכבה ממוקמים בקיבוץ בארות יצחק בציר המרכזי של כביש 40 עם גישה נוחה לכביש 6 המעניק לה יתרון גאוגרפי נרחב בכל אזור המרכז.

מחלקות החברה

מרכבה הסעים מנוהלת על ידי מנהל מקצועי למשרד הסעים, כשלצידו מנהלי מחלקות וסדרני עבודה מיומנים לכל שעות היממה. מחלקת הרכב מנוהלת ע”י קצין בטיחות בכיר בתעבורה, מכונאי מוסמך וניידת שירות מאובזרת לתיקונים וחילוץ דרך. באחריות קצין הרכב הדאגה לתקינות וכשירות הרכבים, כמו כן, תדרוך והכשרת נהגים לנהיגה זהירה ובטוחה.

זמינות ובטיחות

ברכבים מותקנת מערכת משוכללת של שליטה ובקרה הנתמכת בתוכנה מהמתקדמות בתחום לתקשורת בין המערכות ברכבים סידור העבודה ומערכת ההזמנות. כל עובדי מרכבה עוברים הכשרות מקצועיות מול החידושים ההולכים ומתפתחים בענף אשר משפרות לאין ערוך את התפוקה והשירות. החברה הוכשרה ועומדת בתקני ISO – 9001 ובתקן הבטיחות IS – 9301

לקוחות

מרכבה הינה ספק מוכר של משרד הבטחון, התחבורה, התיירות והחינוך. בין לקוחותינו הרבים נמנים חברות הייטק, בתי חולים, חברות ציבוריות, חברות ממשלתיות, עיריות ורשויות מקומיות, בתי ספר, חברות פרטיות, מפעלים ותעשיות המגזר הפרטי ועוד.

אמנת השרות והחזון

מרכבה מפעילה מידי יום מאות רכבים מסוגים שונים העומדים בתקנים לשמירה על איכות הסביבה.
מרכבה הינה חברה אשר חרטה על דגלה את מתן היחס האישי, החם והאדיב המייחד אותה מול לקוחותיה. מרכבה מחויבת לשרות מקצועי ואדיב, שמירה על בטיחות, נוחות והקפדה על לוחות זמנים, תוך כדי שמירה על חוקי התעבורה.

מרכבה הסעים בע”מ 03-9347770 hadas@mercava.co.il